Hakkımızda

Taşdelen Hukuk Bürosu, 2014 yılında Av. Mevlüt Güneş Taşdelen tarafından kurulmuştur. Hukukun dijital dünyadaki gelişimine uygun bir şekilde faaliyet gösteren hukuk büromuz, özellikle kişilik hakları ihlalleri, dijital medyada işlenen suçlar, siber zorbalık, sosyal medya dezenformasyonu gibi konularda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Dijitalleşen dünyada, sanal olarak algılanan her türlü etkileşimin de gerçek dünya ile aynı öneme sahip olduğunu kabul ederek müvekkillerine hukuki destek sağlamaktadır. Taşdelen Hukuk Bürosu, müvekkillerine sağladığı hukuki danışmanlık hizmetleri ile hukuki çerçevede bir düzen oluşturarak, dijital dünya üzerindeki zorbalık ve hak ihlalleri gibi konularda çözüm odaklı çalışmalar yapmaktadır.

Taşdelen Hukuk Bürosu ayrıca, harici olarak hizmet aldığı etik hackerlar ve yazılım mühendisleri aracılığıyla müvekkillerinin dijital alanda ihlal edilen haklarını koruma altına almak için çalışmaktadır. Bu sayede müvekkillerinin, dijital alanda haklarına sahip çıkmaları ve zarar gören haklarının yeniden tesis edilmesi sağlanmaktadır.

Taşdelen Hukuk Bürosu, deneyimli avukat kadrosu ile müvekkillerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. İşinde uzmanlaşmış avukatları ile müvekkillerine hızlı ve etkili çözümler sunan büromuz, Türkiye'de dijital dünyanın hukuki çerçevede işleyişine katkı sağlayan kuruluştur.

taşdelen hukuk hakkımıza
taşdelen hukuk hakkımıza

Instagramda Bizi Takip Edin

taşdelen hukuk instagram
taşdelen hukuk instagram
taşdelen hukuk instagram
taşdelen hukuk instagram
taşdelen hukuk instagram
taşdelen hukuk instagram